«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

ІІІ щорічний конкурс "Кращий студент-науковець - 2016"

Деталі

Шановне студентство! За доброю традицією в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова у період з 16 по 31 травня буде проводится ІІІ щорічний конкурс "Кращий студент-науковець - 2016". 

У цьому році була розширена анкета учасника, тому кожен Ваш науковий здобуток буде врахований. Для прийняття участі радимо ретельно ознайомитися із правилами проведення конкурсу та не баритися з подачею анкети (додаток 2) у відповідності з супровідними документами.

Незабаром буде сформований графік роботи приймальної комісії, яка працюватиме в аудиторії 1.2 центрального корпусу (Центр студентської молоді). За детальною інформацією щодо подачі документів звертайтеся до голови СНТ свого факультету:

Факультет філософської освіти і науки: ­Хоменко Гліб; 063 391 12 99, 068 713 56 91
Факультет корекційної педагогіки і психології: Волошин Ірина 093 971 02 16
Факультет іноземної філології: Коваленко Ольга; 063 767 59 17
Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка: Ільків Ольга; 068 724 48 99
Фізико-математичний факультет: ­Банак Роман; 0680011076, 0631270223
Факультет соціально-психологічних наук та управління:Курилишин Анастасія; 093 023 40 28
Інженерно-педагогічний факультет: ­Березанська Катерина; 093 139 95 81
Факультет педагогіки та психології: Шаповалов Андрій; 097 107 02 48
Факультет природничо-геграфічної освіти та екології: ­Сухенко Ольга; 093 216 50 17
Факультет фізичного виховання та спорту: ­Алєкєєнко Єгор; 093 490 03 93
Факультет історичної освіти: ­Спірідонов Роман ; 066 004 80 67
Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації: ­Бойко Анна; 0974775435
Факультет інформатики: Мельниченко Вікторія; 0637305593
Факультет політології та права: ­Густій Михайло
Факультет мистецтв: ­Анна Матвійчук; 093 979 7267

ПОЛОЖЕННЯ

Про проведення щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець» серед студентів Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

 1. Загальні положення

Це положення регламентує статус і порядок проведення щорічного конкурсу «Кращий студент-науковець» серед студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (далі – Конкурс), вимоги до учасників та оформлення анкет, порядок їх подачі на Конкурс.

Конкурс проводиться з метою розвитку студентської наукової творчості в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова, залучення молоді до активної наукової діяльності, узагальнення і поширення позитивного досвіду студентської наукової роботи, популяризації досягнень студентських наукових товариств інститутів університету та відзначення особистих наукових досягнень студентів-драгоманівців.

 1. Організація Конкурсу

Оголошення про початок щорічного Конкурсу здійснюється наказом ректора. З метою визначення переможців Конкурсу створюється конкурсна комісія, яку очолює ректор університету. Також до її складу входять проректори, провідні вчені університету та представники студентського самоврядування. Наказ про проведення Конкурсу та персональний склад конкурсної комісії щорічно видається ректором університету до 15 квітня. Результати Конкурсу підводяться до 01 червня.

 1. Умови участі в Конкурсі

У Конкурсі можуть брати участь студенти першого – п’ятого курсу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, які нададуть усі документи відповідно до умов Конкурсу. Переможці та призери не мають права брати участь у Конкурсі у наступному році.

Для участі у Конкурсі необхідно заповнити анкету учасника за встановленою формою. До анкети мають бути додані ксерокопії усіх статей, дипломів, грамот, патентів тощо. Для підтвердження доповідей на засіданнях наукових гуртків та проблемних груп надаються відповідні довідки за підписом керівника проблемної групи чи наукового гуртка. Участь у конференціях має бути підтверджена ксерокопіями тез доповідей, або, в разі відсутності тез, програмами відповідних конференцій або сертифікатом учасника. За умови відсутності підтверджуючих документів, відповідні бали не зараховуються.

 1. Порядок визначення переможців Конкурсу

Визначення переможців відбувається за рейтинговим принципом оцінювання наукових досягнень студентів на основі таких показників:

 • диплом призера міжнародних студентських олімпіад зі спеціальності    (1 місце – 20 балів, 2 місце – 17 балів, 3 місце – 15 балів);
 • диплом призера всеукраїнських фахових олімпіад з міжнародною участю (1 місце – 12 балів, 2 місце – 10 балів,    3 місце – 8 балів);
 • диплом призера всеукраїнських фахових олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8 балів,            3 місце – 7 балів);
 • диплом призера університетських студентських олімпіад зі спеціальності та університетських конкурсів студентських наукових робіт (за кожен диплом – 5 бали);
 • опублікована стаття у наукових журналах, що входять до науко-метричних баз даних SCOPUS та Web of Science (1 стаття – 20 балів);
 • опублікована стаття у закордонних виданнях на англійській або німецькій мові (1 стаття – 15 балів);
 • опублікована стаття у фахових («ваківських») наукових журналах           (1 стаття – 10 балів);
 • опублікована стаття в наукових рецензованих виданнях та збірках студентських наукових робіт (1 стаття – 4 бали);
 • одержаний патент на винахід, корисну модель та промисловий зразок   (1 патент – 10 балів);
 • участь у міжнародних наукових конференціях (1 конференція – 4 бали);
 • участь у всеукраїнських наукових конференціях (1 конференція – 3 бали);
 • участь в університетських наукових конференціях (1 конференція – 2 бали);
 • участь у реалізації міжнародного наукового проекту (1 проект – 3 бали);
 • участь у реалізації фундаментального чи прикладного науково-дослідного держбюджетного проекту або проекту, що фінансується на госпдоговірних засадах (1 проект – 2 бали);
 • участь у роботі наукових семінарів наукових шкіл НПУ імені М.П.Драгоманова чи інших наукових центрів України (кожна зроблена доповідь – 2 бали);
 • участь у роботі студентського наукового гуртка чи проблемної групи (кожна зроблена доповідь – 1 бал).

За результатами Конкурсу визначається одне перше місце, два – других та три – третіх. Окрім переможців конкурсною комісією можуть бути додатково визначені лауреати Конкурсу з числа учасників, які мають значні успіхи у науковій діяльності.

 1. Нагородження

На основі рейтингового оцінювання наукових досягнень учасників за підсумками Конкурсу відбувається нагородження переможців та призерів під час щорічного проведення церемонії підведення підсумків діяльності університету «Педагогічні обжинки». Результати Конкурсу також оприлюднюються на сайті університету.

Студент, який виборов перше місце, одержує диплом І ступеня,  нагрудний знак «Кращий студент-науковець» та грошову премію у розмірі 1000 гривень.

Студенти, що посіли друге місце, одержують дипломи ІІ ступеня  та грошову премію у розмірі 800 гривень кожному.

Студенти, що посіли третє місце, одержують дипломи ІІІ ступеня  та грошову премію у розмірі 500 гривень кожному.

Студенти, які були визначені конкурсною комісією як лауреати Конкурсу, під час «Педагогічних обжинок» нагороджуються дипломами лауреатів Конкурсу.

Батьки переможців (студентів, які вибороли І, ІІ та ІІІ місця) запрошуються на церемонію підведення підсумків діяльності університету «Педагогічні обжинки» та нагороджуються подякою ректора університету.

Директорам шкіл, у яких навчалися переможці та лауреати Конкурсу, надсилаються листи-подяки від імені ректора університету.