«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Login Form

Cтудентське наукове товариство імені Григорія Волинки національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Деталі

hjsgukxnv kСтудентське наукове товариство імені Григорія Волинки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова розпочало своє функціонування у 2014 році.

У листопаді цього ж року почався етап інституалізації студентських наукових товариств у 18 інститутах Університету. На цьому етапі в кожному інституті найкращі студенти-науковці (обов’язково члени проблемної групи чи наукового гуртка) об’єдналися в ініціативні групи та підписали декларації про створення студентських наукових товариств, в яких висловили своє бажання стати їхніми членами. На базі кожного інституту ініціативною групою за допомоги вчених секретарів Ради НТТСМ та старших інспекторів зі студентської наукової роботи було створено статути СНТ, в яких відображено специфіку наукової діяльності кожного інституту.
Студентське наукове товариство імені Григорія Волинки має на меті створення умов для виявлення і розвитку молодими науковцями своїх науково-дослідних здібностей та інтересів, підтримка в їх реалізації, а також участі  у виконанні науково-дослідних робіт, програм, що виконуються в університеті та інших спільних інтересів.

Тому для досягнення цієї мети СНТ імені Григорія Волинки ставить перед собою такі завдання:

• активізація роботи всіх СНТ інститутів НПУ імені М. П. Драгоманова;
  • налагодження співпраці між органами самоврядування, зовнішньої взаємодії між науковими товариствами інших вищих навчальних закладів України;
  • заохочення студентів до наукової роботи;
  • видання власних наукових збірників та організація наукових заходів для студентів.

Із специфікою функціонування усіх СНТ НПУ імені М. П. Драгоманова, їхніми головними новинами, науковими досягненнями Ви можете ознайомитися на цьому сайті.