«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Login Form

СКЛАД ПРАВЛІННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІНСТИТУТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ

ф1

Голова СНТ ІФВС – Алєксєєнко Єгор Юрійович, студент 4 курсу спеціальності «Здоров’я людини», лаборант кафедри «Теорії і методики фізичного виховання», член Вченої Ради ІФВС, віце-президент Національної Федерації шкільного хортингу, кандидат у майстри спорту з хортингу . Бере активну участь у студентських конференціях, займається розробкою наукових проблем з відповідного напряму.

ф2

Заступник голови СНТ – Єлісєєв Михайло Іванович, студент 2 курсу спеціальності «Фізичне виховання». Виконує обов’язки заступника голови профбюро ІФВС, член Вченої Ради ІФВС. Бере активну участь у студентських наукових заходах.

ф3

Секретар СНТ ІФВС – Лузан Богдан Юрійович, студент 2 курсу спеціальності «Фізичне виховання». Активно досліджує наукову проблематику з даного напряму, відповідально та завзято підходить до наукової роботи.

ф4

Прес-секретар СНТ ІФВС – Бєлоусько Марія Олександрівна, студентка 1 курсу спеціальності «Спорт». Староста академічної групи. Виявляє палке стремління до науки та науково-дослідної роботи.

ф5

Прес-секретар СНТ ІФВС – Панченко В’ячеслав Валерійович, студент 1 курсу спеціальності «Фізичне виховання». Староста академічної групи. Активно долучається до наукового життя Інституту, вільний час присвячує вивченню передового наукового досвіду.