«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

Login Form  

   

I тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Початкова освіта"

Деталі

    16 лютого 2016 р. на факультеті педагогіки та психології було проведено I тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Початкова освіта". Взяли участь у Олімпіаді 40 студентів 4 курсу даної спеціальності. Майбутні вчителі початкової школи вирішували тестові та творчі завдання з основних професійно-орієнтованих дисциплін: педагогіка, методики навчання в початковій школі. Перед членами комісії стоїть нелегка задача - вибрати найдостойніших та делегувати їх на II тур Олімпіади в м. Кіровоград, де вони виборюватимуть перші місця серед педагогічних вишів України. Бажаємо учасникам успіху!!!

22

11

33

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ

Деталі

Студентське наукове товариство Інституту педагогіки та психології (СНТ ІПП) було створено у 2015 році. До його складу увійшли студенти таких спеціальностей, як: «Початкове навчання», «Практична психологія», «Образотворче мистецтво», «Валеологія». Кожен із студентів зробив власний внесок у розбудову  СНТ. Членами Студентського наукового товариства Інституту педагогіки та психології є студенти, які беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних конференціях, є учасниками олімпіад та проблемних груп кафедр Інституту. У 2015 році СНТ ІПП увійшло до складу СНТ Університету імені Григорія Волинки.

На першому  засіданні головою СНТ ІПП було обрано Шаповалова Андрія, студента напряму «Практична психологія», заступником голови – студентку напряму «Практична психологія» Чигер Іванну, секретарем –  студентку напряму «Початкове навчання»Костюк Аліну.

ДіяльністьСНТ спрямована на проведення відкритих лекцій, семінарів, студентських конференцій та круглих столів, що заохочують студентів до наукової роботи та творчих пошуків. Серед останніх заходів було проведено круглий стіл:   «Проблема формування професійно-педагогічної комунікації у студентів педагогічних вишів».

Голова СНТ ІПП Шаповалов Андрій

Телефон: 0981070248 

п1

Заступник голови СНТ ІППЧигер Іванна

Телефон: 0630677348

п2

Секретар СНТ ІПП Костюк Алина

Телефон: 0932816637

п3