«Науковий потенціал студентів необхідно вміти вчасно розпізнати, підтримати та скерувати» - Григорій Волинка

СТУДЕНТСЬКЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО ІНСТИТУТУ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ

Деталі

Діяльність Студентського наукового товариства (СНТ) Інституту природничо-географічної освіти та екології має на меті розкриття наукового та творчого потенціалу студентів Інституту, розвиток у них наукового мислення і навичок дослідницької роботи, формування готовності до використання інноваційного підходу у галузі наукових досліджень, допомогу в організаційну роботі керівництва Інституту в інтеграції наукової, навчальної і виробничої діяльності в системі вищої освіти.

Під егідою СНТ в Інституті проводяться різноманітні заходи: конференції, відкриті лекції, круглі столи, диспути.

е1

Конференція «Освіта і наука 2015» в Інституті природничо-географічної освіти та екології

е2

Заходи СНТ Інституту природничо–географічної освіти та екології в рамках VIII Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації»

СКЛАД СНТ ІНСТИТУТУ ПРИРОДНИЧО – ГЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ ТА ЕКОЛОГІЇ

е3

Бойко Юрій Сергійович

Студент 5 курсу спеціальності «Хімія». Відповідальний, виконавчий і сумлінний. Бере активну участь у різноманітних олімпіадах і конференціях, займається науково-дослідною роботою на базі Інституту органічної хімії Національної Академії Наук України.

Замісник голови

е4

Миргородська Ольга Петрівна

Студентка 3 курсу спеціальності «Біологія. Практична психологія». За роки навчання проявила себе відповідальною та ініціативною. Активно займається науковою роботою та бере участь у різноманітних наукових конференціях і семінарах.

Секретар товариства

е5

Скрипник Аліна Олександрівна

Студентка 4 курсу,виконує обов’язки старости академічної групи. Відповідальний і талановитий науковець. Бере участь у різноманітних семінарах і наукових конференціях.

Прес-секретар товариства

е6

Сухенко Ольга Володимирівна

Студентка 3-го курсуспеціальності « Біологія-практична психологія». Організована, дисциплінована та відповідальна, принципова у вирішенні виробничих питань. Здобула диплом «За найкращі знання з фізіології людини й тварини» у ІІ-му Всеукраїнському етапі студентської олімпіади з біології. Бере участь у наукових конференціях, олімпіадах, займається громадською та  волонтерською діяльністю, своєю працею сприяє реалізації державної політики в галузі науки.